19 Mart 2012

Lojistik Yönetimi (Mobilo)

Mobilo Lojistik Yönetim Yazılımı Mal Kabul’den başlayarak Üretim, Depo Yönetimi, Sayım ve Sevkiyat süreçleriyle bir işletmenin operasyonel süreçlerinin tamamınaçözüm sağlamak amacıyla üretilmiştir. El terminalleri üzerinde veri tutulmaması, el bilgisayarlarında ortaya çıkabilecek donanım ya da işletim sistemi hatalarından kaynaklanabilecek veri kaybını önlemektedir. Program, ihtiyacı olan bilgiyi anlık olarak mevcut Netsis şirketinden okuduğu için, lokal depo bakiyesi gibi kritik bilgilerin doğruluğu garanti altına alınmış durumdadır.

Oluşturulan tüm kayıtlar anlık olarak mevcut Netsis şirketi içerisine aktarılmaktadır. Bu nedenle bir çok çözümde sisteme sonradan aktarılmayı bekleyen kayıtlar nedeniyle diğer departmanların işlerinin yavaşlaması veya duraklaması gibi riskler veya problemler Mobilo’da yaşanmamaktadır.

Mobilo modüler yapısının sağladığı avantaj ile firma ihtiyaçlarına göre ölçeklenebilir durumdadır. Tüm modüllerde barkod desteği mevcuttur.

Mobilo Lojistik Yönetim Yazılımı Windows CE 5.0, Mobile 5.0 ve üzeri sistemler desteklenerek Microsoft.NET teknolojisinde ve web servisi iletişimini kullanarak çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

Netsis ürün ailesinin Entegre seviyesinden Enterprise seviyesine kadar tüm ürünleriyle entegrasyon sağlanmış durumdadır.

Modüller

Mal Kabul

Satıcı Siparişine bağlı Alış İrsaliyesi
Satıcı Siparişlerinde Parçalı Teslimat Özelliği
Sipariş Bağlantısız İrsaliye ile Mal Alımı

Depo Yönetimi

Depolar Arası Transfer
Ambar Giriş/Çıkış Fişleri

Üretim

Ürün Ağacı
Açık İş Emirleri Listesi
Üretim Sonu Kaydı
Serbest Üretim Sonu Kaydı
Üretim Sonu Kayıtlarında İş Emri referansı desteği

Sevkiyat

Müşteri Siparişine bağlı Satış İrsaliyesi
Sipariş Bağlantısız İrsaliye ile Sevkiyat

Sayım

Çevrimiçi (Online) Sayım
Çevrimdışı (Offline) Sayım

Bize Ulaşın...