18 Mart 2012

Hakkımızda

Ebimtes Bilgi Teknolojileri 2008 yılında kurulmuştur.

Logo Yazılım A.Ş.’nin Kurumsal ve çözüm geliştirme iş ortağıdır, Aynı zamanda Logo nun İş Zekası ve İnsan Kaynakları çözümlerinde Fonksiyonel İş Ortağı olarak hizmet vermektedir. Logo Yazılım Netsis ürün ailesi ile entegre çalışan 3.parti yazılımlarının da Çözüm ortağıdır.

Ebimtes ,Logo Yazılım ERP çözümlerine, Logo Yazılım Dikey Çözümlerine ve 3. Parti Yazılımlara Satış ve Danışmanlık hizmetleri vermektedir. Bunun yanında müşteri ihtiyaçlarına yönelik özel yazılımlar üretmektedir.

Ebimtes Bilgi Teknolojileri, satış öncesi ve sonrası verdiği danışmanlık hizmetleri ile en uygun projelerin ve ürünlerin müşteri ile buluşmasını sağlamaktadır.

Ebimtes Bilgi Teknolojilerinin Hizmet verdiği müşteriler kendi sektörlerinde öne çıkmış ve referans oluşturabilecek kurumsal firmalardır.

Logo Yazılım, Netsis Ürünleri ve tamamlayıcı ürünlerde kadrosunun tamamı, Logo Sistem Uzmanlığı sertifikalarına sahiptir. Sektörde tanınan ve güvenilen deneyimli ekibi ile yüksek müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Sürekli gelişime inanan Ebimtes Bilgi Teknolojileri’nin hizmet anlayışı, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak büyümektir.

Alınan Ödüller;

Logo Kurumsal Çözüm Ortağı ödülü ve Netsis Sertifikasyon Yatırım ödülü.