23 Mayıs 2019

Diğer Çözümlerimiz

Logo CRM yazılımı, ürün ya da hizmet satan, satış öncesi, satış esnası ve sonrasındaki süreçlerinizi kontrol altına alarak Logo ERP çözümleriyle entegre yönetmenizi sağlayan bir CRM çözümüdür.
*Kurumsal Hafıza Oluşturma
*Mobil Add-in
*Outlook Add-in
*Tüm Belgelerin ve Sözleşmelerin Tek Bir Yerde Toplanması
*Zaman Yönetimi
*Belge – Müşteri İlişkilendirilmesi
*Aktivite Yönetimi
*Tek Bir Ekrandan Müşteri Yönetimi
*Teklif Hazırlama Süreci Özelliği
*Satış Sonrası Süreç Yönetimi

Bilgi Alın          Broşürü İndir
Parakende Çözümleri
Perakende sektörü için özel olarak tasarlanmış mağazacılık çözümü olan Diva POS, mağazalardaki satış işlemlerini kolaylaştıracak pek çok özelliğinin yanı sıra artan müşteri taleplerine kolayca uyum sağlanmasını, gerçek zamanlı kampanya yönetimi özelliğiyle kampanyaların başarıya ulaşacak şekilde planlanmasını, sonuçlarının izlenebilmesini ve kampanya kurguları içerisindeki satış, ürün iade ve değişim süreçlerinin etkin şekilde yönetilmesini sağlar.
*Esnek Yapısı ile Bulut veya On-Premise Seçenekleriyle Kullanım
*Satış Noktalarınız Arasında Kesintisiz İletişiminin Sağlanması
*Etkin Stok Yönetimiyle Müşteri İhtiyaçlarına Göre Planlama
*Güncel ödeme sistemleri ile tam uyumlu çalışma
*e-Arşiv ve e-Fatura Entegrasyonu

Bilgi Alın          Broşürü İndir
Depo Takip Otomasyonu
SmartWM ERP sistemiyle entegre çalışan depo otomasyon sistemidir. Tüm depo operasyonları bu sistem üzerinden yapılır ve eşzamanlı olarak izlenebilir. SmartWM depo operasyonların oluşturduğu yüksek verimlilik ile satış, satın alma ve diğer süreçlere ciddi faydalar sağlayarak işletmenin iş kapasitesini sistemli bir şekilde arttırır.
*Mal Kabul
*Sevkiyat
*Kalite
*Sayım
*Üretim
*Transfer
Banka Ekstre Aktarımı
Bankalardan alınan excel formatındaki banka ekstrelerinin ve kredi kartı pos ekstrelerinin Netsis’e aktarımını sağlamak amacıyla geliştirilmiş özel bir üründür.
İnternet bankacılığından alınan excel formatları ve üye iş yeri numarasına göre bankalardan alınan kredi kartı pos ekstrelerinin Netsis’e banka işlem fişi , banka fişi ve mahsup fişi olarak aktarılmasını sağlar